Prelegenci

 

EDYTA DEDEK

Dyrektor IP Cliniq Instytut Piękna w Rzeszowie

Ma wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii, zarządzania i marketingu. Uzyskała tytuł magistra z psychologii kliniczneji zdrowia w Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz ukończyła podyplomowe studia z public relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Karierę zawodową od początku związała z zarządzaniem, współpracą z mediami, komunikacją oraz public i media relations. Jako menedżer w Grupie ZPR Media SA była odpowiedzialna za tworzenie i tożsamość marek. W IMM, tworzyła i wdrażała nowe produkty związane z monitoringiem mediów. Współtwórca i dyrektor największego międzynarodowego festiwalu jazzowego w Trójmieście. Przez wiele lat angażowała się zawodowo w działalność hospicjum dziecięcego, budując wizerunek tej organizacji. Pomysłodawca i twórca kampanii społecznych, wizerunkowych, rebrandingowych oraz prelegent na kongresach i sympozjach dedykowanych specjalistom w obszarze zarządzania, psychologii, umiejętności miękkich, działań PR. Jej misją jest pomaganie kobietom w samorealizacji i budowaniu poczucia własnej wartości, udowadnianiu im, że posiadają wystarczającą siłę i kompetencje, by osiągnąć wszystko, czego zapragną. Wspiera kobiety, działające w biznesie, które chcą czerpać radość z łączenia ról społecznych, tj. macierzyństwa i kariery zawodowej, a jednocześnie dbać o zdrowie, urodę i budować silne poczucie własnej wartości. Wyznaje zasadę, że przede wszystkim w poczuciu wartości, a nie w samej urodzie tkwi sekret prawdziwego piękna. Kobieta jest piękna, kiedy taką się czuje. Piękna absolutnego nie ma, a jedyne Idealne Piękno to to, które jest w człowieku. Z tym przekonaniem buduje markę IP Cliniq, wspierającą dążenie do bycia naturalnie pięknym przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i medycyny. Markę, która przenosi akcent z młodości na naturalność, która jest wyznacznikiem piękna oraz propagatorem idei, że medycyna estetyczna nie służy zatrzymaniu czasu, lecz pozwala człowiekowi pięknie dojrzewać.

KATARZYNA GAC KARELUS

Psycholog | ekspert rozwoju biznesu
Jest pasjonatką zdrowego, świadomego stylu życia. Kocha naturę, jej pasją jest bieganie po górach. Z wykształcenia jest psychologiem, psychoprofilaktykiem zdrowia psychicznego. Pracuję w nurcie humanistycznym, wywodzącej się z niego psychologii pozytywnej. Człowiek w tym rozumieniu dąży do samorealizacji, kierując się swoimi potrzebami. Pomocowo pracuje z osobami stojącymi w obliczu kryzysu i zmiany. Jako psychoprofilaktyk zdrowia psychicznego, propaguje idee higieny mentalnej, czyli dbania o swoją psychikę i jej pielęgnację. Jest ona równie ważna, co nasze zdrowie fizyczne. W życiu zawodowym pomaga ludziom w osiągnięciu stanu pogody ducha, zadowolenia z siebie, swoich decyzji i pogodnego przyjmowania tego, co nas w życiu spotyka. Wierzy, że pomoc psychologiczna pomaga nie tylko uporać się z trudnością, lecz przede wszystkim daje możliwość wzniesienia się na wyższy poziom funkcjonowania emocjonalnego.

SABINA KAMIŃSKA

Właściciel Przestrzeni Rozwoju, Trener Biznesu, Coach ICF, Consultant diagnozy potencjału DISC D3.

Jako Trener biznesu  i Profesjonalny  Coach ICF (International Coach Federation) korzysta z ponad 18 – letniego doświadczenia biznesowego zdobytego w międzynarodowych korporacjach. Obecnie jako właściciel Przestrzeń Rozwoju TCD, wykorzystuje swą wiedzę i doświadczenie pracując w formie warsztatowej oraz procesach indywidualnych głównie z kadrą menedżerską w celu rozwoju ich kompetencji przywódczych oraz z całymi zespołami nad wzmacnianiem oraz budowaniem zdrowych, efektywnych zespołów. Pracuje też z klientami indywidualnie bazując przede wszystkim na ich mocnych stronach – wydobywając z nich to co najlepsze.

Akredytowany consultant i trener metodologii DISC,  dokonuje diagnozy potencjału w oparciu o narzędzie Disc D3/DISC/TEAM/VALUES/BAI®.

Ponad 3000 godzin szkoleniowych w tematyce m.in: Zarządzanie Zmianą, Komunikacja Interpersonalna, Zarządzanie Czasem, Efektywne Umiejętności Kierownicze, Efektywność Osobista, Rozwiązywanie Konfliktów, Train the Trainer.

W projektach wykorzystuje swoje doświadczenie a także know – how międzynarodowych partnerów. Odpowiadała za przygotowanie, wdrożenie i utrzymanie m.in. takich projektów jak; system ocen pracowniczych, rozwój talentów, zarządzanie przez cele, programy rozwojowe, adaptacja pracowników do zmian,  procesy rekrutacyjne, procesy komunikacji wewnętrznej, outplacement. Asesor w procesach Assessment& Development Center. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Dziale Rozwoju Personelu w branży motoryzacyjnej, Agencji Doradztwa Personelnego i przez 15 lat w branży  FMCG na stanowisku HR Managera.

DOROTA OŻÓG

trener BRIAN TRACY INTERNATIONAL

Spotkajmy się na KONGRESIE KOBIET KMICE- byśmy mogły wspólnie tworzyć naszą historię, choć każda swoją. Jestem żoną Piotra, mamą Milenki i Michasia i kobietą, która widzi, wie i czuje, że świat, który widzimy na co dzień i w nim żyjemy, nie jest jedynym światem. Oprócz szkiełka i oka jest subtelność, wrażliwość, emocjonalność… Na co dzień lubię łączyć kobiety w odkrywaniu siebie, swojego potencjału, często w budowaniu siebie – swojego poczucia wartości. Robię to poprzez warsztaty kosmetyczne w ramach marki Mary Kay, a także poprzez Spotkania Kobiet wspierających się w Rozwoju – Rozwojowa Kawa. Dążę do tego, żebym zarówno ja, jak Ty podnosiła swoją wiarę w siebie, swoje marzenia, w to, że można żyć piękniej.
https://dorotaozog.pl/rozwojowa-kawa/

ANNA SZUBERT

certyfikowany coach, MBA

Na co dzień prowadzi Małą Akademię (Mini Brain Academy) – centrum edukacyjno-animacyjne dla dzieci i młodzieży. Mała akademia jako pierwsza w Rzeszowie zaproponowała alternatywną edukację dla najmłodszych. Wyspecjalizowała się również w organizacji i prowadzeniu eventów skupiając wokół siebie animatorów z krwi i kości. Ania zaraża optymizmem, dlatego praca z dziećmi jest dla niej szczególnie przyjemna. Współpracujący animatorzy również cenią pozytywne i profesjonalne podejście Ani do pracy jako animator i bizneswoman. Od lat Ania zdobywa także doświadczenie w jednej z gałęzi marketingu wielopoziomowego – promując naturalne suplementy marki Calvita. Dzięki temu zdobyła doświadczenie sprzedażowe i marketingowe a obecnie poszerza swoją wiedzę zarządczą i organizacyjną jako głównodowodzący w firmie.

Ania bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą podczas wystąpień publicznych. Nie boi się mikrofonu czy kamery. Idealnie sprawdza się zarówno jako prelegent, dzieląc się z uczestnikami swoją wiedzą zakresu sprzedaży, przedsiębiorczości, emocji czy motywacji jak również w roli konferansjera. Jako urodzona optymistka z toną kreatywności, Ania bardzo dobrze sprawdza się również jako animator podczas imprez, wesel, konferencji czy przyjęć. Chętnie zajmuje się młodszą ale też starszą grupą gości jako wodzirej. Pozytywne podejście Ani do świata, wyczucie sytuacji i spostrzegawczość w połączeniu z empatią dały początek pracy jako trener mentalny. Ania wspiera osoby szukające odpowiedzi, chcące się rozwijać. Na co dzień idzie przez świat z mottem – IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT!

https://www.annaszubert.pl/

https://www.facebook.com/annaszubertpl

JUSTYNA PYTKO

znana Youtuberka, Ambasadorka książki „Kobieta asertywna” autorstwa KAMILI ROWIŃSKIEJ!
mgr Dziennikarstwa i Nauk Społecznych, Specjalista ds. Rekrutacji
Mam 5-letnie doświadczenie w sprzedaży i 3-letnie w zarządzaniu projektem. Od dwóch lat prowadzę własną działalność konsultingową w zakresie rekrutacji i marketingu. Specjalizuję się w branży IT. Jestem Rekruterką IT, certyfikowaną Specjalistką Agile, członkinią stowarzyszenia Recruitment Open Community, Ambasadorką książki „Kobieta Asertywna” i dyplomowaną Specjalistką ds. Reklamy i PR. Jestem osobą proaktywną, która docenia zwinne zarządzanie projektami. Z pasji do mojej pracy po godzinach, koordynuję projekt „Skoordynowana”, w ramach którego w każdy wtorek o 20:00 podczas transmisji na żywo na profilu Facebook Justyna Pytko rozmawiam z przedsiębiorcami i/lub przedstawicielami działów HR o ich podejściu do rekrutacji.
https://www.linkedin.com/in/justynapytkorekrutacja/
IG: knowspace.justyna.pytko
FB: justynapytko.jp

Organizatorzy

IP CLINIQ Instytut Piękna
ul. Rejtana 53 (IV piętro CM MEDYK)
35-055 Rzeszów

ZNAJDŹ IP CLINIQ NA:

ZNAJDŹ KMICE NA:

ZNAJDŹ CENTRUM MEDYK NA: