Z przyjemnością przedstawiamy firmę AntiAging, kolejnego partnera Kongresu Medycyny i Chirurgii Estetycznej #KMICE2018!

Firma AntiAging Institute powstała w 2008 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą swoim Klientom nowoczesne rozwiązania z obszaru medycyny estetycznej, biotechnologii oraz kosmetyki profesjonalnej. Oferowane przez AntiAging Institute produkty umożliwiają osiąganie wspaniałych efektów w zakresie odmładzania i profilaktyki urody.

Sukces zawdzięcza przede wszystkim ciągłemu działaniu i niestrudzonym poszukiwaniom najlepszych jakościowo rozwiązań, spełniających światowe standardy i oczekiwania Klientów. Od początku działalności blisko współpracuje ze specjalistami z dziedziny anti-aging w Polsce a także zagranicą i czerpie z ich doświadczeń konieczną do rozwoju wiedzę oraz naukę.

Jako pierwsza firma wprowadziła i edukowała polski rynek na temat peptydów biomimetycznych. Rozwojowi firmy sprzyja także rozwój całej branży i rosnąca świadomość społeczeństwa, a tym samym rozszerzająca się grupa potencjalnych pacjentów.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska AntiAging Institute w sobotę 27 października w Hotelu Bristol oraz do śledzenia profilu AntiAging na Facebooku!

#TeamKMICE