Z przyjemnością przedstawiamy firmę Indiba, kolejnego partnera Kongresu Medycyny i Chirurgii Estetycznej #KMICE2018!

Firma Indiba jest obecna na polskim rynku fizjoterapii i wyposażenia gabinetów rehabilitacji oraz obiektów hotelowych i SPA. Na zasadach wyłączności reprezentuje w tym zakresie markę Indiba z Barcelony która od 32 lat rozwija stworzoną przez siebie unikalną technologię.

Indiba w Hiszpanii i na świecie od 30 lat rozwija opatentowaną technologię Proionic w segmencie kosmetologii, rehabilitacji oraz chirurgii plastycznej. Technologia jest poparta ogromną ilością badań a sama Indiba posiada 7 patentów medycznych. W zakresie rehabilitacji Indiba jest partnerem medycznym zespołu FC Barcelona a z rozwiązań Indiba korzystają liczne kluby piłkarskie, zespoły kolarskie oraz najlepsi sportowcy.

Trzy główne linie urządzeń firmy:

Indiba deep beauty – urządzenia do gabinetów kosmetycznych i kosmetologicznych. Sprzęt do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu oraz tłuszczu. Czytaj więcej.

Indiba deep care – urządzenia do gabinetów lekarskich, klinik chirurgii estetycznej, salonów medycyny estetycznej, wszędzie tam gdzie konsultacją zajmują się lekarze, a Indiba oprócz działania kosmetycznego ma również działać regeneracyjnie. Czytaj więcej.

Sorisa – marka urządzeń do salonów beauty, SPA do terapii anti-aging, usuwania owłosienia oraz urządzenia do terapii ciśnieniowej – Zabiegi: Cellulit, zmęczone nogi / drenaż, modelowanie sylwetki i retencja płynów. Czytaj więcej.

Do tego proponujemy łóżka i fotele hiszpańskiej marki NAGGURA której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Czytaj więcej.

Zachęcamy do śledzenia profilu firmy Indiba na Facebooku!

#TeamKMICE