Monika Bardian

fizjoterapeutka, pedagog, ekspertka bra-fittingu

Właścicielka butiku bielizny Paryżanka. Z wykształcenia mgr fizjoterapii, były pedagog, dyplomowana brafitterka. Laureatka dwóch ogólnopolskich konkursów pt. Nowoczesny Butik oraz Bra Wnętrze na branżowym kongresie Salon Bielizny 2016 i 2017 w Łodzi.

Po dwóch latach działalności Paryżanka znalazła się w piątce pięciu najlepszych brafittingowych salonów bielizny w Polsce. Jest autorką wielu artykułów do czasopism m. in „Dobra Mama”, Nowiny, Biznes i styl. Na terenie Rzeszowa nieustannie prowadzi wiele eventów edukując kobiety z zakresu prawidłowego doboru bielizny. W 2017 r. przygotowała dwa autorskie pokazy bielizny ślubnej i nocnej na Targach Ślubnych w Rzeszowie. Nagrała swój 7- odcinkowy program pt, „Zmierz się z brafitterką” emitowany w telewizji TVPodkarpacka i Grupie Medialnej Info.

Z zamiłowania brafitterka i propagatorka zdrowego stylu życia. Na co dzień pracuje z kobietami w przymierzalni uświadamiając je jak ważne dla zdrowia i kondycji biustu jest prawidłowe dopasowanie bielizny. Wśród swoich klientek promuje tzw, ciałopozytywność pokazując, że piękno kobiety to nie kwestia rozmiaru jaki nosimy.

Corocznie włącza się w kampanię Dotykam-Wygrwam uświadamiając kobietom konieczność samobadania piersi i jednocześnie wspierając Polskie Amazonki Ruch Społeczny na rzecz walki z nowotworem piersi. Aktywnie działa także w mediach społecznościowych. Klientki Paryżanki to kobiety w każdym rozmiarze i z różnymi potrzebami. Paryżanka jest dziś firmą kojarzoną z dobrą marką i usługami na najwyższym poziomie.

Podczas KMICE poprowadzi prelekcję pt. “Profesjonalny dobór bielizny w aspekcie zdrowia i urody”.

Organizatorzy

IP CLINIQ Instytut Piękna
ul. Rejtana 53 (IV piętro CM MEDYK)
35-055 Rzeszów

ZNAJDŹ IP CLINIQ NA:

ZNAJDŹ KMICE NA:

ZNAJDŹ CENTRUM MEDYK NA: