Edyta Dedek

Dyrektor IP Cliniq – Instytut Piękna

Dyrektor IP Cliniq – Instytut Piękna przy Centrum Medycznym Medyk w Rzeszowie. Ukończyła studia magisterskie z ekonomii, zarządzania oraz psychologię kliniczną. Od początku ścieżki zawodowej związana zarządzaniem, komunikacją i obszarem Media Relations. Odpowiedzialna za tworzenie, branding i tożsamość marek (Menager w Grupie ZPR Media SA, współtwórca i dyrektor międzynarodowego festiwalu jazzowego na pomorzu, przez ostatnie osiem lat zaangażwana zawodowo w jedyne w Polsce stacjonarne hospicjum dziecięce).

Pomysłodawca i twórca kampanii społecznych, wizerunkowych, rebrandingowych oraz prelegent na kongresach i sympozjach dedykowanych przede wszystkim dla kobiet i specjalistów w obszarze zarządzania, umiejętności miękkich i działań PR.

Wspiera działania kobiet funkcjonujących w biznesie i czerpiących satysfakcję z łączenia ról społecznych tj. macierzyństwa, kariery zawodowej a także dbałości o swoje samopoczucie i urodę.

Ceniąca łagodną uważność i życzliwy stosunek do świata, ludzi, zwierząt i roślin.

Zwolenniczka zmiany akcentu z młodości na naturalność, która jest dziś wyznacznikiem piękna oraz propagowaniu idei, że medycyna estetyczna nie służy do zatrzymania czasu, lecz ma pozwolić pięknie dojrzewać.

Wyznająca zasadę, że piękno kobiety jest nie tylko w urodzie ale przede wszystkim w jej poczuciu wartości. Kobieta jest piękna kiedy sama ze sobą się dobrze czuje. Nie ma piękna absolutnego. Jedyne Idealne Piękno to to, które jest w nas. Stąd zaangażowanie w markę IP Cliniq, która wspiera dążenie do bycia naturalnie piękną przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i medycyny estetycznej.

IP Cliniq – Instytut Piękna kompleksowo prowadzi profilaktyczne programy przeciwstarzeniowe mające na celu utrzymanie zdrowego i zadbanego ciała w możliwie naturalny sposób, przy niezbędnym wsparciu rozwiązań medycyny estetycznej, nowoczesnej kosmetologii, laseroterapii oraz chirurgii plastycznej.

Klinika korzysta najlepszych rozwiązań technologicznych, innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych i kosmeceutyków.

Instytut zatrudnia wykwalifikowaną kadrę kosmetologów i lekarzy wykonujących pełne spektrum zabiegów z obszaru medycyny i chirurgii estetycznej.

Organizatorzy

IP CLINIQ Instytut Piękna
ul. Rejtana 53 (IV piętro CM MEDYK)
35-055 Rzeszów

ZNAJDŹ IP CLINIQ NA:

ZNAJDŹ KMICE NA:

ZNAJDŹ CENTRUM MEDYK NA: