5 kroków do inteligentnego piękna

1. Bezpośrednie połączenia lotnicze

Ideą Klastra Medycyny i Chirurgii Estetycznej „Zdrowie i Piękno Ciała Ludzkiego” jest zapewnienie kompleksowej usługi w drodze do piękna – począwszy od organizacji lotu poprzez diagnostykę, wykonanie planowanych operacji  czy zabiegów estetycznych, aż po rekonwalescencję w luksusowych warunkach. Dzięki bliskości i współpracy z Portem Lotniczym Rzeszów Jasionka, proponowana przez nas oferta nie ma właściwie ograniczeń związanych z odległością.

Port Lotniczy Rzeszów Jasionka

2. Pełna diagnostyka i leczenie specjalistyczne

Centrum Medyczne MEDYK oferuje konsultacje z wysoko wyspecjalizowaną kadrą medyczną oraz przeprowadzenie obszernych badań przedoperacyjnych. Szczegółowa diagnostyka daje pewność, że przeprowadzone zabiegi będą w pełni bezpieczne.

Centrum Medyczny MEDYK

3. Medycyna estetyczna, konsultacje chirurgiczne

Instytut oferuje konsultacje i zabiegi od najnowszej kosmetologii, medycyny estetycznej laseroterapii, po chirurgię plastyczną. Mamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a uzyskiwane przez nas bardzo dobre efekty przekładają się na satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów. Dzięki wyposażeniu w najnowocześniejszy i wysoce zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny zapewniamy pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki zabiegom upiększającym, czy korygującym spełnimy pragnienia o pięknym i naturalnym wyglądzie wpływając na poprawę jakości i komfort życia.

Instytut Piękna – IP CliniQ

4. Operacje plastyczne

Jeśli badania przeprowadzone w CM Medyk  nie wykażą przeciwwskazań, po konsultacjach w IP Cliniq, będziesz mógł wykonać wybrany zabieg chirurgiczny w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Rudnej Małej. W klinice zatrudnieni są znani specjaliści o wysokiej renomie. W celu zapewnienia najwyższej jakości naszych usług, bezpieczeństwa oraz komfortu pacjentów, Szpital wyposażony został zgodnie ze światowymi standardami i normami w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i organizacyjne. Pacjenci przebywają przez całą dobę pod profesjonalną opieką lekarską i pielęgniarską.

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny w Rudnej Małej

5. Rekonwalsencja i pobyt pooperacyjny

Po wykonaniu zabiegów, zabierzemy Cię do malowniczo położonego, oddalonego od zgiełku miasta, luksusowego kompleksu hotelowego w Bieszczadach. Hotel **** ARŁAMÓW to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt w górach, o charakterze wypoczynkowym, wyposażonym w nowoczesną strefę SPA & Wellness. Tam, w idealnych warunkach, odbędziesz proces rekonwalescencji po zabiegu. Pozostając pod opieką personelu medycznego, będziesz mógł wypocząć ciesząc się zdrowiem i pięknem odkrytym na nowo.

Hotel **** ARŁAMÓW

Klaster Medycyny i Chirurgii Estetycznej

Organizatorzy

IP CLINIQ Instytut Piękna
ul. Rejtana 53 (IV piętro CM MEDYK)
35-055 Rzeszów

ZNAJDŹ IP CLINIQ NA:

ZNAJDŹ KMICE NA:

ZNAJDŹ CENTRUM MEDYK NA: